Klasik Homöopati Almanya'da, Türkiye'de

Gudrun Thielmann Heilpraktikerin Frankfurt'ta


Homöopati nedir?

Homöopati doğal maddelerle uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide hastaya bir bütün olarak bakılır:

Beden, zihin ve ruh bir bütün oluşturur ve her insana eşsiz kişisel özelliğini verir. Bu kişisel özellik yada genetik (kalıtım) homöopati tarafından çok ciddiye alınır.

 

Homöopatik ilaçlar kendi kendini iyileştirme güçlerini aktive ederek, ağır ve kronik hastalıklarda bile vücudun iyileşmesini tetiklerler.

 

Bundan 200 yıldan önce Alman doktor Samuel Hahnemann, bitkilerin veya minerallerin belli bir biçimde hazırlandıklarında, etkin bir şekilde şifalandırabildiklerini keşfetti. O zamandan bu yana homöopati tüm dünyada (Almanya, Hindistan, Amerika...) etkinliğini kanıtlamaya devam ediyor. Tamamen kimyasal katkılardan yoksun olarak ve hayvan deneyleri olmaksızın üretilirler. İşte bu test edilmiş ve ileri derecede seyreltilmiş ilaçlar kaynağını doğadan alırlar: Mineraller, hayvanlar ve bitkiler. Hiçbir şekilde olumsuz etkileri yoktur. Bu nedenle homöopati dünyadaki en nazik sağaltım yöntemlerinden biri kabul edilir. Sıklıkla ebeveyinler çocukları için homöopatiyi tercih ediyorlar.

 

Uluslararası terapi merkezimiz AUDE SAPERE özellikle tamamen klasik homöopati uygulamları yapıyor. 

Klasik homöopati sayesinde aşırı doz ve yanlış medikasyon mümkün değildir ve böylece yan etkiler meydana gelmez.

Hastalarımızın sağlığındaki gelişmelerin kalıcı olabilmesi için, olayın nedenine iniyor ve yoğun bir biçimde takipte bulunuyoruz.

Hangi hastalıklarda homöopati işe yarar?

İster depresyon veya tükenmişlik sendromu olsun, ister çocuğunuzda yüksek ateş veya cild döküntüleri veya sık sık gribe yakalanıyor olun – merkezimizde bilinçli yardım alabilirsiniz: Telefon, Skype, E-posta yoluyla ya da yüz yüze.

 

Baş ağrısı, kansantrasyon sorunları, uyku bozuklukları olan veya sedef hastalığı veya sivilcelenme gibi cilt hastlıklarından muzdarip olan kişiler nadiren okul tıbbından kalıcı yarar görürler. Bize gelen hastalar klasik homöopatinin migren veya adet yakınmaları gibi zor ve süregelen hastalıklarda bile ne kadar etkili olduğunu şaşırarak yaşıyorlar. Bunlar dışında aşağıda sayılan yakınmalarınızda da tedavi yaklaşımımızdan faydalanabilirsiniz:

Orta kulak iltihabı, menopoz, isteksizlik, aşırı yorgunluk, depresyon, kısırlık, kalp-dolaşım hastalıkları vs.

 

Homöopath Homeopat homeopati Organon Klassische Homöopathin Gudrun Thielmann Ausbildung egitim seminer homeopati seminerleri
Gudrun Thielmann homeopati Frankfurt'ta

Gudrun Thielmann AUDESAPERE'nin muayenehane sahibi ve sizin teraptistiniz

AUDESAPERE terapisti Gudrun Thielmann, 30 yıldı sağlık uzmanı “Heilpraktiker”, klasik homöopat, Almanya, Türkiye ve Slovenya’da seminer ve eğitimler düzenliyor.

 

1953 doğumlu Gudrun Thielmann Almanya’da doğdu ve büyüdü ve 8 çocuk annesidir. 

1984’ten bu yana homöopat olarak çalışıyor ve avrupanın çeşitli yerlerinde eğitimler veriyor. 

Rita Kaya (o zamanki öğrencisi) ile birlikte 2001 yılından itibaren homöopatiyi Türkiye’de yaygınlaştırdı.

Gudrun Thielmann BKHD (Alman klasik homöopatlar birliği) ve Sınır Tanımayan Homöopatlar üyesidir.

Açık ve bilge tavrı onu homöopati çevrelerinde sayılan bir kişilik yapmıştır.
Onun alman sayfası: www.gudrun-thielmann.de)

Seminer ve sunumlarına katılabilir indirebilirsiniz.AUDE SAPERE

uluslararası doğal tedavi merkeziniz Thielmann - tedavi, danışmanlık ve eğitimler


Mottomuz "Bilmeye cesaret et":

AUDE SAPERE

Bizim için önemli olan, yalnızca belirtileri gidermek değil, insanlara kendi vücutlarına karşı duyarlılık kazandırmaktır.

Çok katmanlı terapi veya danışmanlık görüşmelerimizde hastalarımız, nedenleri, etki yollarını ve vücudun işleyiş biçimlerini öğrenirler.

 

Bunun dışında hem ilgi duyanlara hem sağlık profesyonellerine yönelik düzenli eğitimler düzenliyoruz. Böylece herkes, anneler, babalar, hekimler, ebeler, vücutları hakkında bütüncül bir anlayış kazanabilir, çevresel etkileri farkedebilir ve pratik ve zararsız doğal tedavi uygulamaları hakkında bilgi sahibi olurlar.

 

Uluslararası deneyimimiz, bu konudaki bilgi düzeyinin ne kadar farklı olduğunu ve bilincin sağlıklı bir yaşam üzerinde ne kadar etkili olduğunu gösterdi. 

Gudrun Thielmann Homöopathin homeopat homeopathy Vorträge Türkei Seminar Weiterbildung Ausbildung zum Homöopathen günstig qualitativ hochwertig good homeopathy in Frankfurt am Main erfahrene Dozentin Autorin Heilpraktikerin Miasma Klassische Homöopathie
Gudrun Thielmann Türkiye'nin ilk homeopat - Gudrun Thielmann was the first homeopath, that brought homeopathic knowledge to Turkey about 15 years ago.

Güncel program:

Homöopati sunumu Izmir'de

Sevgili Homeopati Dostları,

Homeopat Gudrun Thielmann 19-20 Mayıs 2018 tarihinde Organon Homeopati Derneğinin davetlisi olarak İZMİR'de 2 günlük seminer verecektir.

 

Konu: Baskılanmış Hastalıklarda, Dr. Hahnemann, Dr. Hering, Dr. Vijayakar yöntemleri ile vaka çalışmaları. (Vaka sunumu, vaka analizi, repertizasyon, miyazmaya uygun hızlı remedi bulmak ve vaka takibi)

 

Ücret: 500 TL. Organon Homeopati Derneği üyelerine (indirim 2018 aidatını ödeyen üyelerimiz içindir)

Diğer katılımcılar: 600 TL.

Ön kayıt için ödeme: 250 TL.

 

Saat: 9:30 - 17:00

Yer: Zeniva Hotel 

Kızılay Caddesi No:1/1 Alsancak / iZMİR

 

Kalan ödemenin 7 Mayıs 2018 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir.

EĞİTİM 50 KİŞİ İLE SINIRLIDIR.

 

Ödeme ve kayıt için: Hüma Çağlayan, humacaglayan@hotmail.com 0542 241 90 60

homeopati semineri Gudrun Thielmann Türkiye'de Izmir Ankara Istanbul homeopat Thielmann klasik homeopati very good Seminars from the homeopath Gudrun Thielmann from Frankfurt in Germany languages deutsch Türkisch englisch Türkce almanca ingilizce german
Almanca ve türkce homeopati seminerleri Gudrun Thielmann ile Türkiye'de


İletişim


Almanca veya ingilizce konuşanlar için merkezimiz her zaman ulaşılabilirdir. Türkçe konuşanlar şimdilik yalnızca Salı günleri öğleden sonra veya ortak kararlaştırılan bir randevu ile gelebilirler.

 

E-posta: info@audesapere.eu

Skype: Gudrun Thielmann

Hinweis: Bitte die mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.

Almanya telefonu: 0049 (0)69 44 53 23