Hoşgeldiniz AUDE SAPERE'ye

Sizin Klasik Homöopati Almanya'da, Türkiye'de

Gudrun Thielmann - Natüropat (Heilpraktikerin) Frankfurt'ta


Homöopati nedir?

Homöopati doğal maddelerle uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide hastaya bir bütün olarak bakılır:

Beden, zihin ve ruh bir bütün oluşturur ve her insana eşsiz kişisel özelliğini verir. Bu kişisel özellik yada genetik (kalıtım) homöopati tarafından çok ciddiye alınır.

 

Homöopatik ilaçlar kendi kendini iyileştirme güçlerini aktive ederek, ağır ve kronik hastalıklarda bile vücudun iyileşmesini tetiklerler.

 

Bundan 200 yıldan önce Alman doktor Samuel Hahnemann, bitkilerin veya minerallerin belli bir biçimde hazırlandıklarında, etkin bir şekilde şifalandırabildiklerini keşfetti. O zamandan bu yana homöopati tüm dünyada (Almanya, Hindistan, Amerika...) etkinliğini kanıtlamaya devam ediyor. Tamamen kimyasal katkılardan yoksun olarak ve hayvan deneyleri olmaksızın üretilirler. İşte bu test edilmiş ve ileri derecede seyreltilmiş ilaçlar kaynağını doğadan alırlar: Mineraller, hayvanlar ve bitkiler. Hiçbir şekilde olumsuz etkileri yoktur. Bu nedenle homöopati dünyadaki en nazik sağaltım yöntemlerinden biri kabul edilir. Sıklıkla ebeveyinler çocukları için homöopatiyi tercih ediyorlar.

 

Uluslararası terapi merkezimiz AUDE SAPERE özellikle tamamen klasik homöopati uygulamları yapıyor. 

Klasik homöopati sayesinde aşırı doz ve yanlış medikasyon mümkün değildir ve böylece yan etkiler meydana gelmez.

Hastalarımızın sağlığındaki gelişmelerin kalıcı olabilmesi için, olayın nedenine iniyor ve yoğun bir biçimde takipte bulunuyoruz.

Hangi hastalıklarda homöopati işe yarar?

İster depresyon veya tükenmişlik sendromu olsun, ister çocuğunuzda yüksek ateş veya cild döküntüleri veya sık sık gribe yakalanıyor olun – merkezimizde bilinçli yardım alabilirsiniz: Telefon, Skype, E-posta yoluyla ya da yüz yüze.

 

Baş ağrısı, kansantrasyon sorunları, uyku bozuklukları olan veya sedef hastalığı veya sivilcelenme gibi cilt hastlıklarından muzdarip olan kişiler nadiren okul tıbbından kalıcı yarar görürler. Bize gelen hastalar klasik homöopatinin migren veya adet yakınmaları gibi zor ve süregelen hastalıklarda bile ne kadar etkili olduğunu şaşırarak yaşıyorlar. Bunlar dışında aşağıda sayılan yakınmalarınızda da tedavi yaklaşımımızdan faydalanabilirsiniz:

Orta kulak iltihabı, menopoz, isteksizlik, aşırı yorgunluk, depresyon, kısırlık, kalp-dolaşım hastalıkları vs.

 

Homöopath Homeopat homeopati Organon Klassische Homöopathin Gudrun Thielmann Ausbildung egitim seminer homeopati seminerleri
Gudrun Thielmann homeopati Frankfurt'ta

Gudrun Thielmann AUDESAPERE'nin muayenehane sahibi ve sizin teraptistiniz

AUDESAPERE terapisti Gudrun Thielmann, 30 yıldı sağlık uzmanı “Heilpraktiker”, klasik homöopat, Almanya, Türkiye ve Slovenya’da seminer ve eğitimler düzenliyor.

 

1953 doğumlu Gudrun Thielmann Almanya’da doğdu ve büyüdü ve 8 çocuk annesidir. 

1984’ten bu yana homöopat olarak çalışıyor ve avrupanın çeşitli yerlerinde eğitimler veriyor. 

Rita Kaya (o zamanki öğrencisi) ile birlikte 2001 yılından itibaren homöopatiyi Türkiye’de yaygınlaştırdı.

Gudrun Thielmann BKHD (Alman klasik homöopatlar birliği) ve Sınır Tanımayan Homöopatlar üyesidir.

Açık ve bilge tavrı onu homöopati çevrelerinde sayılan bir kişilik yapmıştır.
(Onun alman sayfası: www.gudrun-thielmann.de)

Seminer ve sunumlarına katılabilir indirebilirsiniz.AUDE SAPERE

uluslararası doğal tedavi merkeziniz Thielmann - tedavi, danışmanlık ve eğitimler

Güncel: Ücretsiz ders "Sağlık, Aşı, Corona"

"Homeopatik bir bakış açısıyla sağlık, aşıların etkileri, Covid-19 ve Corona aşısı" konulu yaklaşık 2,5 saatlik ücretsiz çevrimiçi ders sunuyoruz. Gudrun Thielmann ve Rosa Thielmann, sağlığımızın karmaşık sistemini homeopatik olarak ve biyolojik arka planlarla örnekler ve grafikler kullanarak açıklayacak ve çözüm önerileri sunacak. Sorularınız için zaman ve yer olacak.

 

18 Temmuz 2021 Almanca-Türkçe

25 Temmuz 2021 Almanca-İngilizce

Zoom'da

 

Eğer ilgileniyorsanız, lütfen bize bir e-posta yazın info@audesapere.eu

veya Türkiye'yi arayın 0090 533 639 26 42


Mottomuz "Bilmeye cesaret et":

AUDE SAPERE

Bizim için önemli olan, yalnızca belirtileri gidermek değil, insanlara kendi vücutlarına karşı duyarlılık kazandırmaktır.

Çok katmanlı terapi veya danışmanlık görüşmelerimizde hastalarımız, nedenleri, etki yollarını ve vücudun işleyiş biçimlerini öğrenirler.

 

Bunun dışında hem ilgi duyanlara hem sağlık profesyonellerine yönelik düzenli eğitimler düzenliyoruz. Böylece herkes, anneler, babalar, hekimler, ebeler, vücutları hakkında bütüncül bir anlayış kazanabilir, çevresel etkileri farkedebilir ve pratik ve zararsız doğal tedavi uygulamaları hakkında bilgi sahibi olurlar.

 

Uluslararası deneyimimiz, bu konudaki bilgi düzeyinin ne kadar farklı olduğunu ve bilincin sağlıklı bir yaşam üzerinde ne kadar etkili olduğunu gösterdi. 

Gudrun Thielmann Homöopathin homeopat homeopathy Vorträge Türkei Seminar Weiterbildung Ausbildung zum Homöopathen günstig qualitativ hochwertig good homeopathy in Frankfurt am Main erfahrene Dozentin Autorin Heilpraktikerin Miasma Klassische Homöopathie
Gudrun Thielmann Türkiye'nin ilk homeopat - Gudrun Thielmann was the first homeopath, that brought homeopathic knowledge to Turkey about 15 years ago.

Güncel program:

Homöopati sunumu Izmir'te, Istanbul'da ya da Ankara'da

Sevgili Homeopati Dostları,

şu anda Homeopat Gudrun Thielmann seminer Türkiye'de düzenlemiyor. Gudrun Thielmann'ı öğretim görevlisi olarak ayırmak ister misiniz? O zaman bizimle iletişime geçin ve homeopatik kurslar ve dersler düzenleyelim.

Konular olabilir:

  • Semptomların baskılanması ve doku seviyelerinin mantığı: 2 veya 3 günlük seminer
  • Klasik Homeopatiye Giriş: 8 saatlik tanıtım dersi ve Mini kurs: Klasik homeopati ile ilk yardım: 8 saatlik kurs
  • Anamnez teknikleri ve semptomların ağırlığı: 1 veya 2 günlük seminer
  • Homeopat olarak eğitim: bir yıllık kurs + 2 ila 3 yıllık gelişim ve destek
  • Miasm teorisi ve uygulaması: 2 günlük seminer
  • Günlük yaşamda beslenme, ilaç ve bitkilerin yararlı ve zararlı etkileri: 1 günlük seminer
  • ve tabiki diğer homeopatik konuları

Gudrun Thielmann, uzun yıllardır deneyimli bir öğretim görevlisi ve homeopat olmuştur, BKHD nitelikli naturopattır ve yüksek kaliteli, eğlenceli ve akılda kalıcı öğretir. Sorgunuzu Almanca, Türkçe veya İngilizce olarak bekliyoruz.

homeopati semineri Gudrun Thielmann Türkiye'de Izmir Ankara Istanbul homeopat Thielmann klasik homeopati very good Seminars from the homeopath Gudrun Thielmann from Frankfurt in Germany languages deutsch Türkisch englisch Türkce almanca ingilizce german
Almanca ve türkce homeopati seminerleri Gudrun Thielmann ile Türkiye'de


İletişim


Almanca veya ingilizce konuşanlar için merkezimiz her zaman ulaşılabilirdir. Türkçe konuşanlar şimdilik yalnızca Salı günleri öğleden sonra veya ortak kararlaştırılan bir randevu ile gelebilirler.

 

E-posta: info@audesapere.eu

Skype: live:audesapere.eu

Hinweis: Bitte die mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.

Almanya telefonu: 0049 (0)69 44 53 23

Gudrun Thielmann Öğretim Görevlisi, alternatif uygulayıcı, Frankfurt, Almanya'dan homeopat. Doğal Tıp Uygulamaları Thielmann AUDE SAPERE nitel homeopati, homeopatik kurslar, seminerler, ileri eğitim, konferanslar