Hoşgeldiniz AUDE SAPERE'ye

Sizin Klasik Homöopati Almanya'da, Türkiye'de

Gudrun Thielmann Natüropat (Heilpraktikerin) Frankfurt'ta


Homöopati nedir?

Homöopati doğal maddelerle uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide hastaya bir bütün olarak bakılır:

Beden, zihin ve ruh bir bütün oluşturur ve her insana eşsiz kişisel özelliğini verir. Bu kişisel özellik yada genetik (kalıtım) homöopati tarafından çok ciddiye alınır.

 

Homöopatik ilaçlar kendi kendini iyileştirme güçlerini aktive ederek, ağır ve kronik hastalıklarda bile vücudun iyileşmesini tetiklerler.

 

Bundan 200 yıldan önce Alman doktor Samuel Hahnemann, bitkilerin veya minerallerin belli bir biçimde hazırlandıklarında, etkin bir şekilde şifalandırabildiklerini keşfetti. O zamandan bu yana homöopati tüm dünyada (Almanya, Hindistan, Amerika...) etkinliğini kanıtlamaya devam ediyor. Tamamen kimyasal katkılardan yoksun olarak ve hayvan deneyleri olmaksızın üretilirler. İşte bu test edilmiş ve ileri derecede seyreltilmiş ilaçlar kaynağını doğadan alırlar: Mineraller, hayvanlar ve bitkiler. Hiçbir şekilde olumsuz etkileri yoktur. Bu nedenle homöopati dünyadaki en nazik sağaltım yöntemlerinden biri kabul edilir. Sıklıkla ebeveyinler çocukları için homöopatiyi tercih ediyorlar.

 

Uluslararası terapi merkezimiz AUDE SAPERE özellikle tamamen klasik homöopati uygulamları yapıyor. 

Klasik homöopati sayesinde aşırı doz ve yanlış medikasyon mümkün değildir ve böylece yan etkiler meydana gelmez.

Hastalarımızın sağlığındaki gelişmelerin kalıcı olabilmesi için, olayın nedenine iniyor ve yoğun bir biçimde takipte bulunuyoruz.

Hangi hastalıklarda homöopati işe yarar?

İster depresyon veya tükenmişlik sendromu olsun, ister çocuğunuzda yüksek ateş veya cild döküntüleri veya sık sık gribe yakalanıyor olun – merkezimizde bilinçli yardım alabilirsiniz: Telefon, Skype, E-posta yoluyla ya da yüz yüze.

 

Baş ağrısı, kansantrasyon sorunları, uyku bozuklukları olan veya sedef hastalığı veya sivilcelenme gibi cilt hastlıklarından muzdarip olan kişiler nadiren okul tıbbından kalıcı yarar görürler. Bize gelen hastalar klasik homöopatinin migren veya adet yakınmaları gibi zor ve süregelen hastalıklarda bile ne kadar etkili olduğunu şaşırarak yaşıyorlar. Bunlar dışında aşağıda sayılan yakınmalarınızda da tedavi yaklaşımımızdan faydalanabilirsiniz:

Orta kulak iltihabı, menopoz, isteksizlik, aşırı yorgunluk, depresyon, kısırlık, kalp-dolaşım hastalıkları vs.

30 dakika ücretsiz ön konuşma!

Almanca veya İngilizce olarak ücretsiz bir ön konuşma sunuyoruz - bu, düzenleme ile Türkçe olarak da mümkündür.

Bu sayede bizi tanıyabilir, tedavi fiyatlarını anlayabilir ve hızlı bir şekilde terapinize başlayabilirsiniz. Bize kısa bir e-posta yazın, size geri dönelim.

 

Bağlayıcı olmayan ön görüşme için Salı günleri 10.00-18.00 saatleri arasında ve Cuma günleri 9.00-13.00 saatleri arasında randevu alınabilir.

Gudrun Thielmann AUDESAPERE'nin muayenehane sahibi ve sizin teraptistiniz

Homöopath Homeopat homeopati Organon Klassische Homöopathin Gudrun Thielmann Ausbildung egitim seminer homeopati seminerleri
Gudrun Thielmann homeopati Frankfurt'ta

Gudrun Thielmann, 30 yıldı sağlık uzmanı “Heilpraktiker”, klasik homöopat, Almanya, Avrupa ve Türkiye’de seminer ve eğitimler düzenliyor.

 • 1953 doğumlu Gudrun Thielmann Almanya’da doğdu ve büyüdü ve 8 çocuk annesidir. 
 • 1984’ten bu yana homöopat olarak çalışıyor ve avrupanın çeşitli yerlerinde eğitimler veriyor.
 • Rita Kaya (o zamanki öğrencisi) ile birlikte 2001 yılından itibaren homöopatiyi Türkiye’de yaygınlaştırdı.
 • Gudrun Thielmann BKHD (Alman klasik homöopatlar birliği) ve Sınır Tanımayan Homöopatlar üyesidir.
 • Açık ve bilge tavrı onu homöopati çevrelerinde sayılan bir kişilik yapmıştır.

Onun alman sayfası: www.gudrun-thielmann.de

Seminer ve sunumlarına katılabilir indirebilirsiniz.

Homeopati ile ilgili Almanca veya Türkçe kitapları info@audesapere.eu adresinden sipariş edebilirsiniz.AUDE SAPERE

uluslararası doğal tedavi merkeziniz Thielmann - tedavi, danışmanlık ve eğitimler


Latince sloganımız AUDE SAPERE şu anlama gelir: "Bilmeye cesaret et!"

Gudrun Thielmann Homöopathin homeopat homeopathy Vorträge Türkei Seminar Weiterbildung Ausbildung zum Homöopathen günstig qualitativ hochwertig good homeopathy in Frankfurt am Main erfahrene Dozentin Autorin Heilpraktikerin Miasma Klassische Homöopathie
Gudrun Thielmann Türkiye'nin ilk homeopat - Gudrun Thielmann was the first homeopath, that brought homeopathic knowledge to Turkey about 30 years ago.

Bizim için önemli olan, yalnızca belirtileri gidermek değil, insanlara kendi vücutlarına karşı duyarlılık kazandırmaktır.

Çok katmanlı terapi veya danışmanlık görüşmelerimizde hastalarımız, nedenleri, etki yollarını ve vücudun işleyiş biçimlerini öğrenirler.

 

Bunun dışında hem ilgi duyanlara hem sağlık profesyonellerine yönelik düzenli eğitimler düzenliyoruz. Böylece herkes, anneler, babalar, hekimler, ebeler, vücutları hakkında bütüncül bir anlayış kazanabilir, çevresel etkileri farkedebilir ve pratik ve zararsız doğal tedavi uygulamaları hakkında bilgi sahibi olurlar.

 

Uluslararası deneyimimiz, bu konudaki bilgi düzeyinin ne kadar farklı olduğunu ve bilincin sağlıklı bir yaşam üzerinde ne kadar etkili olduğunu gösterdi.

Homeopati sunumu Izmir, Istanbul, Ankara' da ve tabii ki çevrimiçi ve Frankfurt'ta

şu anda Homeopat Gudrun Thielmann seminer Türkiye'de düzenlemiyor. Gudrun Thielmann'ı öğretim görevlisi olarak ayırmak ister misiniz? O zaman bizimle iletişime geçin ve homeopatik kurslar ve dersler düzenleyelim.
Gudrun Thielmann, uzun yıllardır deneyimli bir öğretim görevlisi ve homeopat olmuştur, BKHD nitelikli naturopattır ve yüksek kaliteli, eğlenceli ve akılda kalıcı öğretir. Sorgunuzu Almanca, Türkçe veya İngilizce olarak bekliyoruz.

Konular olabilir:

 • Semptomların baskılanması ve doku seviyelerinin mantığı: 2 veya 3 günlük seminer
 • Klasik Homeopatiye Giriş: 8 saatlik tanıtım dersi ve Mini kurs: Klasik homeopati ile ilk yardım: 8 saatlik kurs
 • Anamnez teknikleri ve semptomların ağırlığı: 1 veya 2 günlük seminer
 • Homeopat olarak eğitim: bir yıllık kurs + 2 ila 3 yıllık gelişim ve destek
 • Miasm teorisi ve uygulaması: 2 günlük seminer
 • Günlük yaşamda beslenme, ilaç ve bitkilerin yararlı ve zararlı etkileri: 1 günlük seminer
 • ve tabiki diğer homeopatik konuları
homeopati semineri Gudrun Thielmann Türkiye'de Izmir Ankara Istanbul homeopat Thielmann klasik homeopati very good Seminars from the homeopath Gudrun Thielmann from Frankfurt in Germany languages deutsch Türkisch englisch Türkce almanca ingilizce german
Almanca ve türkce homeopati seminerleri Gudrun Thielmann ile Türkiye'de


İletişim

Her ayın ilk Cuma günü Türkçe danışma!


Almanca veya ingilizce konuşanlar için merkezimiz her zaman ulaşılabilirdir. Türkçe konuşanlar şimdilik yalnızca Cuma günleri öğleden sonra veya ortak kararlaştırılan bir randevu ile gelebilirler.

 

Tercümanımız Hülya Aytekin, bizimle ilk görüşmenizi sabırsızlıkla bekliyor. Ayın ilk Cuma günü bizden randevu alın. Önceden ücretsiz bir ön görüşme yapılır, çeviri ücretsizdir, ardından kronik anamnez alabilirsiniz. Fiyatlar, duruma bağlı olarak aylık 20 ila 300 Euro arasındadır. 

Klasik homeopati ile nazik ve uzun süreli bir iyileşme yaşayabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

E-posta: info@audesapere.eu

Skype: live:audesapere.eu

Telefon: 0049 (0)69 44 53 23

Facebook: Naturheilkunde Thielmann


Hinweis: Bitte die mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.

Gudrun Thielmann Öğretim Görevlisi, alternatif uygulayıcı, Frankfurt, Almanya'dan homeopat. Doğal Tıp Uygulamaları Thielmann AUDE SAPERE nitel homeopati, homeopatik kurslar, seminerler, ileri eğitim, konferanslar